Czy na prawdę tak trudno dziś-  o wykonanie strony www?

Zdecydowanie nie.! 
W tym artykule przedstawię Ci, jak w prosty sposób w ciągu kilku godzin możesz postawić profesjonalnie wyglądającego bloga korzystając z darmowych narzędzi z możłiwością rozszerzenia konta na wersję premium.

 

Jak zacząć ?

 

To jest jeden z najtrudniejszych kroków, ale bez niego nie odpalimy swojej (profesjonalnej)  strony. Zacznij od spisania swojego projektu na kartkach, wykonaj szkice strony. Uwierz, że, jak wykonasz szkice to stronę skończysz co najmniej 3-krotnie szybciej, niż w przypadku robienia jej bez zaplanowanych wcześniej działań. Pamiętaj, że każde 10 minut spędzone na planowaniu oznacza ok. 100 minut zaoszczędzonego czasu przy projektowaniu.

 

Domena

 

Żeby zacząć, musisz kupić domenę. Najlepiej wybierz operatora, który jest długo na rynku i posiada mnóstwo dobrych opini. Możesz również skorzystać z Firmy, z którą ja obecnie współpracuje. Jeśli nie chcesz lub nie lubisz użerania się z przenoszeniem domen, danymi na nowy hosting itp., to ta Firma będzie właśnie dla Ciebie, ale do niej wrócę za chwilkę.

 

Kreator stron, czy wordpress ?

 

Nie chcę teraz urazić fanów wordperssa, ale po 2 latach użerania się z nim, stwierdzam jedno.

Jeśli nie masz czasu, na pierdoły, ale jednocześnie chcesz mieć porządną stronę www, to polecam Kreator WebWave lub osobę, która Ci zrobi profesjonalną stronę internetową. Pamiętaj jednak, że z tą druga opcją jest o wiele trudniej, ponieważ wiąże się to z kosztami, jak i z trudnością edycji swojej strony.

 

Czym jest WebWave ?

 

WebWave jest Prostym i profesjonalnym kreatorem stron www. Musze tutaj zaznaczyć, że to Darmowy Kreator stron z możliwością rozbudowy konta o wersje PREMIUM.

 

Zarówno laik, jak i zaawansowany programista może korzystać z tego kreatora. tworzenie strony nie było do tej pory tak proste. Wystarczy, że założysz konto w kilka sekund i już możesz tworzyć swoją pierwszą stronę zupełnie za free. Jeśli się zdecydujesz na wersje Premium to otrzymasz większe możliwości, ale co najważniejsze na twojej stronie zniknie reklama kreatora, co może być uciążliwe dla wielu twoich przyszłych czytelników. Na poszerzonej wersji otrzymasz również bardzo dobry Hosting + Certyfikat SSL. Więcej o WevWaveCMS znajdziesz na ich głównej stronie.

 

 

Darmowa & Płatna Wersja

 

Co wybrać ? Osobiście radziłbym przetestować wersje darmową. Jak się nie spodoba to nie będzie dużego rozczarowania. Sam korzystam z wersji Premium i jestem bardzo zadowolony, ale na początku testowałem przez ok 3 miesiące darmowej wersji. Dlatego bez pośpiechu :)

 

Koszt Premium

 

Większość popularnych kreatorów ma bardzo drogie abonamenty i tylko nielicznym opłaca się prowadzić na nich swoje strony internetowe. W przypadku WevWave sprawa wygląda zdecydowanie korzystniej dla klienta. Poniżej przedstawiam opcje abonamentowe.

 

Jak widać. Koszt abonamentu na miesiąc nie należy do najdroższych. Im dłuższy okres wybieramy, tym taniej nam wychodzi utrzymanie strony na hostingu premium.

Zdecydowanie sugeruje, aby skorzystać na początku z jednego miesiąca. Jest to dobra opcja. Nie kosztuje zbyt wiele, a jednocześnie pozwala w spokoju potestować wersję Premium.

 

Metody Płatności

 

Mamy 3 opcje płatności.

- Płatność Kartą

- Przelewy Online

- zapłać z WevWabe

 

Nie wiem, czy wiesz, ale w WebWave możesz również zarabiać pieniądze. Czyli nie dość, że korzystamy z usług firmy, to jeszcze możemy zbudować dodatkowe źródło dochodu.

 Osobiście nie szczególnie jestem tam dla programu partnerskiego, a jedynie dla usług, jakie oferuje...

 

Program Partnerski

 

Program Partnerski jest bardzo prosty i przejrzysty. Każdy, komu polecisz WebWave otrzyma 30% zniżki na zakup pierwszego Hostingu. Ty natomiast otrzymasz 30% prowizji z ich zakupu. Możesz w ten sposób zbudować stałe i pasywne źródło dochodu.

 

Uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na usługi w firmie lub wypłacić na swoje konto bankowe po uzbieraniu minimum 100 zł.

 

Więcej informacji...

 

Podsumowując

 

Dowiedziałeś się:

 

  • Jak zacząć tworzyć swoją stronę internetową
  • Dlaczego wybieram Kreator WebWave
  • Czym jest Darmowy Kreator WebWave
  • Jak zarabiać z WebWave

 

Mam nadzieję, ze ten artykuł był dla Ciebie choć trochę pomocny. Czekam na Twój komentarz poniżej :)

 

21 września 2017

Blog

Zarabianie-Online.eu

by Dariusz Śnitko

Ostatnie artykuły

Jesteśmy na Facebooku

Dowolny HTML, CSS i JS

Dowolny HTML, CSS i JS

Jak stworzyć stronę internetową w kilka chwil ?

O nas

Serwis został stworzony z myślą między innymi o Tobie. Tak dobrze czytasz. Mma nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele ciekawych i ważnych tematów, które pomogą Ci w osiąganiu coraz więszych wyników zaróno finansowych, jak i życiowych. Nie jesteśmy serwisem nastawionym na jeden temat/branżę. Chcemy pokazywać możłiwości, jakie daje nam internet, dlatego spotkacie tu nie raz bardzo dizwne,a zarazem ciekawe artykuły.

Kontakt z nami

Zarabianie-Online.EU & dariusz-śnitko.pl

   

             kontakt@zarabianie-online.eu

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Zarabianie-Online.eu © Dariusz Śnitko 2017

O nas

Ważne

ZARABIANIE-ONLINE.EU nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów
(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to praca na etacie, czy biznes tradycyjny, szeroko pojęte inwestycje, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ode mnie również takiej gwarancji nie uzyskasz. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.